Cuma, 29 Mayıs 2020
- - - - - -

7/24 Transfer servisi | Antalya Havalimanından Manavgata

A+ R A-

Transfer Araçları

MANAVGAT TAKSİ TAŞIMACILIK

Antalya havaalanından Manavgat'a uygun fiyatlı yolcu taşıma hizmeti

Manavgat Taksi Taşımacılık Manavgat Taksi Taşımacılık

Manavgat, Antalya'nın en büyük ilçesidir ve turizm açısından Antalya'nın en önemli ve cazip bölgelerinden biridir.

Manavgat ilçesinde çok sayıda 5 yıldızlı otel bulunmaktadır. Opalay Turizm, Antalya uluslararası havalimanından bu bölgedeki tüm otellere hızlı ve konforlu taksi transfer hizmeti sunmaktadır.

Antalya uluslararası havalimanı ile Manavgat arasındaki yolculuk mesafesi yaklaşık 67 km olup, ortalama yolculuk süresi 55 dakika olacak.

Transfer aracınızı ihtiyaçlarınıza göre seçebilirsiniz. Otomobiller, minivanlar, minibüsler, midibüsler ve otobüsler dahil ihtiyaçlarınız için yeterli transfer aracına sahibiz.

Antalya havalimanından Manavgat'a transfer için aşağıdaki transfer araçlarından birini seçebilirsiniz.

OTOMOBİL

Tatil veya iş gezisi için Manavgata gitmeyi düşünüyorsanız ve otelinize gitmek için ucuz ama konforlu bir transfer aracı istiyorsanız, Sedan araçlarımızı tercih edebilirsiniz.

Sedan araçlarımız, üç kişiye kadar yolcularımız içindir.

MINIVAN

Eğer büyük bir aileniz varsa ve transferiniz için büyük bir araba istiyorsanız, o zaman 7 yolcuya kadar olan minivan arabalarımızı seçebilirsiniz.

MİNİBÜS

Tatilde arkadaşlarınızla bir grup olarak dışarı çıkıyorsanız ve bavullarınızla rahat bir yolculuk yapmak istiyorsanız, 14 yolcu için minibüsümüzü seçebilirsiniz.

MİDİBÜS

Okul gezilerinizde, günlük turlarınızda veya orta ölçekli arkadaş gruplarınızla yapacağınız seyahatlerde yolcu sayısı 25 kişiye kadar olan gruplarda MIDIBUS araçlarımızı tercih edebilirsiniz.

OTOBÜS

Seminerler, konferanslar, tur organizasyonları veya diğer ihtiyaçlarınız için geniş bir aktarma aracına ihtiyacınız varsa, bu aracı 46 yolcuya kadar seçebilirsiniz.

Antalya havalimanından Manavgat'a seyahat hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz, lütfen bizimle iletişime geçin.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

Antalya Havalimanı Taşımacılık BEBEK KOLTUĞU

Şirketimiz, 0 ila 5 yaş arası çocuklarınız için daha konforlu ve güvenli bir yolculuk sağlama isteğiniz doğrultusunda bebek koltuğu sağlamaktadır.