Pazar, 09 Ağustos 2020
- - - - - -

Sorular-Cevaplar

A+ R A-

Transfer Araçları

SADECE GELİŞ İÇİN REZERVASYON YAPTIRMIŞTIM, ŞİMDİ DÖNÜŞ TRANSFERİ’DE İSTİYORUM NE YAPMALIYIM

Ülkelerinden sadece tek yön ( Geliş ) için transfer rezervasyonu yaptıran müşterilerimiz, tatilleri esnasında firmamızdan dönüş transfer hizmeti de almak isterler ise tatil bitiminden 2 gün önce gerek e mail olarak gerekse sms göndererek, dönüş transferi için gerekli bilgileri bize bildirmelidir.

Dönüş transferi için göndereceğiniz mail veya sms de Dönüş Tarihi, Uçuş Saati, Uçuş Numarası, Otelden alınış saati ve yolcu sayısında değişiklik var ise yolcu sayısını bildirmelisiniz.

TRANSFER ÜCRETİNİ NASIL ÖDEYECEĞİM?

Transfer ücretini, yolculuğunuz esnasında veya yolculuğunuzun sonunda, şoförümüze nakit olarak ödeyebilirsiniz.

HAVALİMANINDA BİZİ KARŞILAMADA BİR SORUN OLURMU?

Hayır. Havalimanında sizi karşılamada hiçbir sorun olmaz. Fakat, Antalya turistik bir şehir ve havalimanı oldukça yoğun. Yoğun kalabalık yüzünden personelimizi fark etmeyebilirsiniz, bu yüzden uçaktan indikten sonra cep telefonunuzu açmanızı öneriyoruz.

NOT: Lütfen bizimle irtibata geçerken, rezervasyon formunda belirttiğiniz numarayı kullanın veya adınızı ve soyadınızı belirtin.

BEBEĞİME GÜVENLİ BİR YOLCULUK NASIL SAĞLARIM?

0 – 5 yaş grubu çocuklarınız için BEBEK KOLTUĞU talebinde bulunabilirsiniz. Bebek koltuğu fiyatı ekstra olup transfer ücretine eklenecektir.

HAVALİMANINDA ELEMANINIZLA NASIL KARŞILAŞACAĞIZ?

Siz uçağa binmeden önce SMS ile son onayınızı gönderdiğinizde, Personelimiz sizi karşılamak üzere havalimanına doğru yola çıkacaktır. ADINIZIN YAZILI OLDUĞU BIR TABELA ILE sizi karşılayacaktır

NOT: Uçağa binmeden önce, son onay için SMS göndermeyen müşterilerimize araç gönderilmez.

TRANSFER İÇİN EKSTRA ÜCRET ÖDEYECEKMİYİM?

Hayır. Ekstra ücret ödemeyeceksiniz. Size göndereceğimiz onay formunda ne kadar ödeyeceğiniz yazmaktadır. Onun dışında bir ücret ödemeyeceksiniz.

Transfer fiyatlarımız kişi başı değil araç içindir.

OTELİME GİDERKEN ARAÇ İÇERİSİNDE BİR ŞEYLER İÇEBİLİRMİYİM?

Evet. Rezervasyon formunda içecek talebiniz olduğu takdirde, size içecek servisi yapıyoruz. İçeceklerin fiyatları ekstra’dır.

Antalya Havalimanı Taşımacılık BEBEK KOLTUĞU

Şirketimiz, 0 ila 5 yaş arası çocuklarınız için daha konforlu ve güvenli bir yolculuk sağlama isteğiniz doğrultusunda bebek koltuğu sağlamaktadır.