Pazartesi, 30 Mart 2020
- - - - - -

Private taxi transfer service to Kemer hotels.

A+ R A-

Transfer Araçları

Taxi Transfer in Kemer

Antalya Havalimanı'ndan Kemer'e ekonomik transfer

Kemer Taxi Transfer Kemer Taxi Transfer

Antalya havalimanından Kemer bölgesindeki tüm otellere hızlı ve konforlu transfer hizmeti sunuyoruz.

Antalya havalimanı ile Kemer arası yolculuk mesafesi yaklaşık 59 km, araç hareket ettikten sonra Antalya havalimanından Kemer'e yolculuk 65 dakika sürecek.

Transfer aracınızı ihtiyaçlarınıza göre seçebilirsiniz. Otomobiller, minivanlar, minibüsler, midibüsler ve antrenörler dahil ihtiyaçlarınız için yeterli transfer aracına sahibiz.

Antalya havalimanından Kemer'e transfer için aşağıdaki transfer araçlarından birini seçebilirsiniz.

OTOMOBİL

Küçük bir arabaya ihtiyacınız varsa, bu aracı 3 yolcuya kadar seçebilirsiniz.

MINIVAN

Eğer büyük bir aileniz varsa ve transferiniz için büyük bir araba istiyorsanız, o zaman 7 yolcuya kadar olan minivan arabalarımızı seçebilirsiniz.

MİNİBÜS

Tatilde arkadaşlarınızla bir grup olarak dışarı çıkıyorsanız ve bavullarınızla rahat bir yolculuk yapmak istiyorsanız, 14 yolcu için minibüsümüzü seçebilirsiniz.

MİDİBÜS

Konferansınız için toplu taşıma araçlarıyla ya da orta ölçekli bir tur için bir araca ihtiyacınız varsa, bu aracı 25 yolcuya kadar seçebilirsiniz.

OTOBÜS

Seminerler, konferanslar, tur organizasyonları veya diğer ihtiyaçlarınız için geniş bir aktarma aracına ihtiyacınız varsa, bu aracı 46 yolcuya kadar seçebilirsiniz.

Antalya havalimanından Kemer'e olan yolculuk hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz, lütfen bizimle iletişime geçin.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

Antalya Havalimanı Taşımacılık BEBEK KOLTUĞU

Şirketimiz, 0 ila 5 yaş arası çocuklarınız için daha konforlu ve güvenli bir yolculuk sağlama isteğiniz doğrultusunda bebek koltuğu sağlamaktadır.