Cuma, 27 Kasım 2020
- - - - - -

Transfer Kuralları

A+ R A-

Transfer Araçları

Değerli Müşterilerimiz,

Talep etmiş olduğunuz taxi, transfer, taşımacılık veya Vip hizmetleriyle alakalı olarak, sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için lütfen aşağıdaki kurallara uyunuz.

Rezervasyon

Taxi, Transfer, Taşımacılık talebinde bulunacak kişi ya da kuruluşlar, sitemizden transfer rezervasyon formunu eksiksiz doldurmak zorundadır. Telefonla yapılan talepler kabul edilmeyecektir.

Özellikle Uçuş tarihinizi, Uçuş Numaranızı ve tatiliniz boyunca kullanacağınız GSM numaranızı mutlaka kontrol ediniz.

Rezervasyon Onayı

Taxi, Transfer, Taşımacılık için rezervasyon formu doldurulup tarafımıza gönderildikten sonra, Opalay Havalimanı transfer ve Taşımacılık Limitet Şirketi personelleri, formu inceleyerek şartlara uygun rezervasyonları onaylar. Onaylanan Transfer Rezervasyonları için, talep sahibine onay formu gönderilir.

Araç Tahsisi

Opalay Havalimanı Transfer ve Taşımacılık Limitet Şirketi, müşterilerine sadece o müşteriye özel bir araç tahsis eder. Aracın tahsis edildiği müşterinin onayı alınmadan, araca ikinci bir müşteri bindirilemez.

Geliş Transferleri

Opalay Havalimanı Transfer ve Taşımacılık Limitet Şirketinden, transfer ve taşımacılık talebinde bulunan müşterilerimiz, kendi ülke veya şehirlerinde uçağa binmeden önce +90 536 729 76 66 numaralı telefona sms ile geliş transfer taleplerini, son kez onaylattırmak zorundadır.

NOT: Şirketimiz tarafından, onay formu gönderilmiş olsa dahi, kendi ülke veya şehirlerinden uçağa binmeden önce son onayını yaptırmayan müşterilere araç gönderilmeyecektir.

Müşterinin Karşılanması

Opalay Havalimanı Transfer ve Taşımacılık Limitet Şirketi personeli, havalimanında müşterinin adının yazılı olduğu tabela ile müşteriyi karşılar.

NOT: Lütfen rezervasyon formunda belirttiğiniz telefon numaranızı, uçaktan iner inmez açınız.

Dönüş Transferleri

Müşterilerimiz, dönüş tarihinden bir gün önce, +90 536 729 76 66 numaralı telefona sms yolu ile dönüş transfer taleplerini son kez onaylattırmak zorundadır. Son onayını yaptırmayan müşterilerimiz için araç tahsis edilmeyecektir.

Transfer Ücretinin Ödenmesi

Transfer ücretleri, transferin başlaması ile birlikte nakit olarak sürücüye ödenir. Kredi Kartı ile ödeme yapmak isteyen müşterilerimiz, bu durumu rezervasyon formunda bize bildirmeleri gerekmektedir.

NOT: Kredi Kartı ile ödemelerde fiyata %18 KDV uygulanır.

VIP Transferler için Ödeme

Opalay Havalimanı Transfer ve Taşımacılık Limitet Şirketinden, VIP transfer talebinde bulunan müşterilerimizin talepleri onaylandığı anda, transfer ücretinin tamamını, gerek banka havalesi, gerekse kredi kartı mail order ile peşin olarak, ödemek zorundadır.

Antalya Havalimanı Taşımacılık BEBEK KOLTUĞU

Şirketimiz, 0 ila 5 yaş arası çocuklarınız için daha konforlu ve güvenli bir yolculuk sağlama isteğiniz doğrultusunda bebek koltuğu sağlamaktadır.